KOÇ CONSTRUCTION

Yarım Asırlık Deneyim Koç Group 1969 Yılında İstanbul’da Kuruldu.

Yarım asrı geçen deneyimiyle ‘Koç Group’, Anahtar Teslim İnşaat, Elektrik Tesisat İşleri, Mekanik Tesisat İşleri, Proje Yönetimi, Yenilenebilir Enerji ve Geri dönüşüm işlerine imza atan inşaat sektörünün öncü şirketlerinden ‘Koç Construction’ iştiraki olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Başta Asya olmak üzere, Avrupa ve Afrika’nın da dahil olduğu 3 kıtada 9 ülkede faaliyet gösteren Koç Construction, Özbekistan’da da Taşkent, Semerkand ve Buhara’da 15 farklı şantiyede 3.500’in üzerindeki çalışanıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

image

200

Tamamlanan Projeler

3500

Çalışan Sayısı

17+

Devam Eden Projeler

5+

Yatırım Projeleri
MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz pazarlarda kaliteli ve yenilikçi hizmet sağlayarak büyürken, bulunduğumuz ülkenin ekonomisine katkı sağlamak.

Dürüstlük, yaratıcılık ve tutku ile dünyanın farklı bölgelerinde hayatı kolaylaştıracak yaşam alanları oluşturmak.

Çalışanlarımıza kaliteli istihdam ve kariyer fırsatı sunarken, geniş pazarlarda profesyonel hizmet anlayışı ile tercih edilen oyun kurucu olmak.

Kalite ve bilgi birikimimizle insanların yaşamlarını zenginleştiren, memnuniyeti her şeyin üstünde tutarak yeni bir gelecek vaat eden; güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak ve inşa etmek..

VİZYONUMUZ

Dünya çapında hizmet veren, bulunduğu ülkelerin ekonomik ve sosyal ilerlemesine katkı sağlayan, yenilikçi fikir ve uygulamaları ile saygın ve piyasa değeri yüksek bir marka yaratmak.

Projenize doğru yönde başlamanıza yardımcı olmak için buradayız...

image

AVRUPA KITASI

.

image

ASYA KITASI

.

image

AFRİKA KITASI

.

KURUMSAL ŞİRKETLERİMİZ
YUKARI